• Spanje
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Pools
  • Nederlands
  • English

De regiokantoren van 123Wonen

Algemene vragen aangaande landelijke zaken kunt u richten aan franchise@123wonen.nl of 088-7009900.

123wonen Medewerkers

123Wonen Alkmaar

aan Harrelaers 3
1852 KT Heiloo

T 072 - 20 20 700
alkmaar@123wonen.nl

KvK: 66299004
BTW: NL184659759B01
NL73 RABO 0310 7717 06
IBAN / SEPA nummer:
NL73 RABO 0310 7717 06
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Amersfoort

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 033 - 204 80 41
F 033 - 204 83 04
amersfoort@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Amsterdam

Linneausparkweg 107h
1098 CV Amsterdam

T 020-2246050
amsterdam@123wonen.nl

KvK: 65237536
BTW: NL12770.05.60B01
IBAN / SEPA nummer:
NL13 RABO 0177 4518 15
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Apeldoorn

Prinses Beatrixlaan 262
7312 AA Apeldoorn

T 055 - 747 01 00
apeldoorn@123wonen.nl

KvK: 60598646
BTW: NL853977641B01
IBAN / SEPA nummer:
NL60 RABO 0180 7991 18
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Arnhem

Velperweg 86
6824 HL Arnhem

T 026 - 747 00 10
arnhem@123wonen.nl

KvK: 64640698
BTW: NL855756901B01
IBAN / SEPA nummer:
NL72 RABO 0307 7691 86
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Breda

Buitenlust 31
4254 XS Sleeuwijk

T 076 - 762 00 86
breda@123wonen.nl

KvK: 18077761
BTW: NL189972154B02
IBAN / SEPA nummer:
NL68 ABNA 0425 3859 49
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Bosch

Rompertpassage 37A
5233 AP 's-Hertogenbosch

T 073 - 611 15 82
F 073 - 644 75 71
denbosch@123wonen.nl

KvK: 17203121
BTW: NL147979018B01
IBAN / SEPA nummer:
NL95 INGB 0004 9119 42
BIC nr.: INGBNL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Haag

Van Gijnstraat 17
2288 GB Rijswijk

T 070 - 221 08 41
denhaag@123wonen.nl

KvK: 27196206
BTW: NL81.08.59.324.B.02
NL53 ABNA 0514 6892 69
IBAN / SEPA nummer:
NL53 ABNA 0514 6892 69

123wonen Medewerkers

123Wonen Deventer

Maagdenburgstraat 38
7421ZE Deventer

T 0570 - 234 050
deventer@123wonen.nl

KvK: 63682028
BTW: NL200378387B01
IBAN / SEPA nummer:
NL12 RABO 0304 8606 54
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Drenthe

Marktplein 150-C
7811 BA Emmen

T 059 - 182 02 95
F 059 - 182 03 21
drenthe@123wonen.nl

KvK: 56701640
BTW: 8522.72.704.B.01
IBAN / SEPA nummer:
NL47 RABO 0177 8624 83
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123wonen Eindhoven

Aida 26
5629 NP Eindhoven

T 040 - 760 11 30
eindhoven@123wonen.nl

KvK: 58018700
BTW: NL141968370B01
IBAN / SEPA nummer:
NL81 ABNA 0487 1652 09
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Flevoland

Legebuorren 51
8525 GX Langweer

T 036-7601161
flevoland@123wonen.nl

KvK: 65946774
BTW: NL106898127B01
IBAN / SEPA nummer:
NL88 RABO 0309 9151 20
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Friesland

Beukenlaan 22
9103 RA Dokkum

T 058 203 77 77
friesland@123wonen.nl

KvK: 65737806
BTW: NL106313198B01
IBAN / SEPA nummer:
NL13 RABO 0308 9650 94
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Groningen

Westersingel 3
9718 CA Groningen

T 050 - 711 44 22
F 050 - 711 44 23
groningen@123wonen.nl

KvK: 01163008
BTW: NL821253827B01
IBAN / SEPA nummer:
NL73 RABO 0150 8826 29
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Haarlem

A. Hofmanweg 5a
2031 BH Haarlem

T 023 - 760 14 80
haarlem@123wonen.nl

KvK: 54636655
BTW: NL1864.15.497.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL71 ABNA 0444 7017 96
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Het Gooi

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 035 - 760 37 93
F 035 - 760 37 80
hetgooi@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Limburg

Hoge Barakken 40A
6221 CM Maastricht

T 043 206 12 03
limburg@123wonen.nl

KvK: 59965142
BTW: NL2074.69.647B01
IBAN / SEPA nummer:
NL21 INGB 0007 2390 43
BIC nr.: INGBNL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Nijmegen

Stationsplein 13
6512 AB Nijmegen

T 024 - 204 00 00
nijmegen@123wonen.nl

KvK: 64640418
BTW: NL855756779B01
IBAN / SEPA nummer:
NL64 RABO 0307 7704 94
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Rotterdam

Taborstraat 4b
3061 EW Rotterdam

T 010 - 760 03 91
rotterdam@123wonen.nl

KvK: 60528877
BTW: NL8502.10.264.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL06 KNAB 0727 0893 90
BIC nr.: KNABNL2H

123wonen Medewerkers

123Wonen Twente

Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo

T 0546 - 656 657
F 0546 - 656 648
almelo@123wonen.nl

KvK: 56977352
BTW: NL8523.86.758.B.01
IBAN / SEPA nummer:
NL67 ABNA 0428 4612 55
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Utrecht

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 030 - 760 33 94
F 030 - 760 11 74
utrecht@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Zwolle

Emmawijk 19
8011 CN Zwolle

T 038 - 760 00 96
F 038 - 760 00 97
zwolle@123wonen.nl

KvK: 63682028
BTW: BTW NL2003.783.87.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL07 RABO 0306 8508 93
BIC nr.: RABONL2U

UW VASTGOEDPARTNER VOOR HUUR, VERHUUR & BEHEER | HUURRECHT | CREDITCHECK | CONTROLE HUURREGISTERS | ASSURANTIE & BELASTINGADVIES | VASTGOEDMANAGEMENT | PROJECTONTWIKKELING | FULLSERVICE WONINGBEHEER | 24/7 BEREIKBAAR | VERHUUR AAN o.a. OVERHEID, DEFENSIE, EXPATS, PARTICULIER