• Spanje
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Pools
  • Nederlands
  • English

De regiokantoren van 123Wonen

Algemene vragen aangaande landelijke zaken kunt u richten aan franchise@123wonen.nl of 088-7009900.

123wonen Medewerkers

123Wonen Amersfoort

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 033 - 204 80 41
F 033 - 204 83 04
amersfoort@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
520 7318 32
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Amsterdam

Linneausparkweg 107h
1098 CV Amsterdam

T 020-2246050
amsterdam@123wonen.nl

KvK: 65237536
BTW: NL12770.05.60B01
Rabobank 177451815
IBAN / SEPA nummer:
NL13RABO0177451815
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Apeldoorn

Prinses Beatrixlaan 262
7312 AA Apeldoorn

T 055 - 747 01 00
apeldoorn@123wonen.nl

KvK: 60598646
BTW: NL853977641B01
Rabobank 1807.99.118
IBAN / SEPA nummer:
NL60RABO0180799118
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Arnhem

Velperweg 86
6824 HL Arnhem

T 026 - 747 00 10
arnhem@123wonen.nl

KvK: 64640698
BTW: NL855756901B01
Rabobank 30.77.69.186
IBAN / SEPA nummer:
NL72RABO0307769186
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Breda

Buitenlust 31
4254 XS Sleeuwijk

T 076 - 762 00 86
breda@123wonen.nl

KvK: 18077761
BTW: NL189972154B02
254 8667 43
IBAN / SEPA nummer:
NL68 ABNA 0425 3859 49
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Bosch

Rompertpassage 37A
5233 AP 's-Hertogenbosch

T 073 - 611 15 82
F 073 - 644 75 71
denbosch@123wonen.nl

KvK: 17203121
BTW: NL147979018B01
Rabobank 4911942
IBAN / SEPA nummer:
NL95INGB0004911942
BIC nr.: INGBNL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Haag


Den Haag

T 010 - 760 03 91
rotterdam@123wonen.nl

123wonen Medewerkers

123Wonen Deventer

Maagdenburgstraat 38
7421ZE Deventer

T 0570 - 234 050
deventer@123wonen.nl

KvK: 63682028
BTW: NL200378387B01
IBAN / SEPA nummer:
NL12 RABO 0304 8606 54
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Drenthe

Marktplein 150-C
7811 BA Emmen

T 059 - 182 02 95
F 059 - 182 03 21
drenthe@123wonen.nl

KvK: 56701640
BTW: 8522.72.704.B.01
Rabobank 17.78.62.483
IBAN / SEPA nummer:
NL47RABO0177862483
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123wonen Eindhoven

Aida 26
5629 NP Eindhoven

T 040 - 760 11 30
eindhoven@123wonen.nl

KvK: 58018700
BTW: NL141968370B01
IBAN / SEPA nummer:
NL81ABNA0487165209
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Flevoland

Legebuorren 51
8525 GX Langweer

T 036-7601161
flevoland@123wonen.nl

KvK: 65946774
BTW: NL1068981267B01
IBAN / SEPA nummer:
NL88RABO0304194018
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Friesland

Beukenlaan 22
9103 RA Dokkum

T 058 203 77 77
friesland@123wonen.nl

KvK: 65737806
BTW: NL106313198B01
Rabobank
IBAN / SEPA nummer:
NL13RABO 0308 9650 94
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Groningen

Westersingel 3
9718 CA Groningen

T 050 - 711 44 22
F 050 - 711 44 23
groningen@123wonen.nl

KvK: 01163008
BTW: NL821253827B01
Rabobank 150882629
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0150882629
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Haarlem

Dompvloedslaan 120
2051 NG Overveen

T 023 - 760 14 80
haarlem@123wonen.nl

KvK: 54636655
BTW: NL1864.15.497.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL71ABNA0444701796
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Het Gooi

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 035 - 760 37 93
F 035 - 760 37 80
hetgooi@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
520 7318 32
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Limburg

Hoge Barakken 40A
6221 CM Maastricht

T 043 206 12 03
limburg@123wonen.nl

KvK: 59965142
BTW: NL2074.69.647B01
ING 7239043
IBAN / SEPA nummer:
NL21INGB0007239043
BIC nr.: INGBNL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Nijmegen

Stationsplein 13
6512 AB Nijmegen

T 024 - 204 00 00
nijmegen@123wonen.nl

KvK: 64640418
BTW: NL855756779B01
Rabobank 30.77.70.494
IBAN / SEPA nummer:
NL64RABO0307770494
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Rotterdam

Taborstraat 4b
3061 EW Rotterdam

T 010 - 760 03 91
rotterdam@123wonen.nl

KvK: 60528877
BTW: NL8502.10.264.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL06KNAB0727089390
BIC nr.: KNABNL2H

123wonen Medewerkers

123Wonen Twente

Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo

T 0546 - 656 657
F 0546 - 656 648
almelo@123wonen.nl

KvK: 56977352
BTW: NL8523.86.758.B.01
ABN Amro:42.84.61.255
IBAN / SEPA nummer:
NL67ABNA0428461255
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Utrecht

Plein 1945-29
1251 MA Laren

T 030 - 760 33 94
F 030 - 760 11 74
utrecht@123wonen.nl

KvK: 64196356
BTW: NL8555.61.609.B.01
520 7318 32
IBAN / SEPA nummer:
NL02 ABNA 0520 7318 32
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Zwolle

Emmawijk 19
8011 CN Zwolle

T 038 - 760 00 96
F 038 - 760 00 97
zwolle@123wonen.nl

KvK: 63682028
BTW: BTW NL2003.783.87.B01
NL07 RABO 0306 8508 93
IBAN / SEPA nummer:
NL07 RABO 0306 8508 93
BIC nr.: RABONL2U

UW VASTGOEDPARTNER VOOR HUUR, VERHUUR & BEHEER | HUURRECHT | CREDITCHECK | CONTROLE HUURREGISTERS | ASSURANTIE & BELASTINGADVIES | VASTGOEDMANAGEMENT | PROJECTONTWIKKELING | FULLSERVICE WONINGBEHEER | 24/7 BEREIKBAAR | VERHUUR AAN o.a. OVERHEID, DEFENSIE, EXPATS, PARTICULIER