123 Wonen - Onze vestigingen in Apeldoorn, Groningen, Twente, Amersfoort en Deventer
  • Spanje
  • Duitsland
  • Frankrijk
  • Pools
  • Nederlands
  • English

De regiokantoren van 123Wonen

123wonen Medewerkers

123Wonen Alkmaar

Kennemerstraatweg 11
1814 GA Alkmaar

T 072 - 760 00 90
alkmaar@123wonen.nl

KvK: 51877325
BTW: NL8502.10.264.B01
Rabobank 15.88.56.929
IBAN / SEPA nummer:
NL23RABO0158856929
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Almere

Guamstraat 2
1339 NB Almere

T 036 - 760 07 16
almere@123wonen.nl

KvK: 51877325
BTW: NL8502.10.264B01
Rabobank 1588.56.929
IBAN / SEPA nummer:
NL23RABO0158856929
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Amersfoort

Bergstraat 23
3811 NE Amersfoort

T 033 - 747 01 03
amersfoort@123wonen.nl

KvK: 32142725
BTW: NL853041271B01
Rabobank 0102256608
IBAN / SEPA nummer:
NL74RABO0102256608
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Amsterdam

Tweede Hugo de Grootstraat 31 hs
1052 LB Amsterdam

T 020 - 747 01 50
F 020 - 747 01 55
amsterdam@123wonen.nl

KvK: 34211463
BTW: 8135.16.419.B01
ABN AMRO 41.80.86.273
IBAN / SEPA nummer:
NL27ABNA0418086273
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Apeldoorn

Asselsestraat 87
7311 EE Apeldoorn

T 055 - 747 01 00
F 055 - 356 21 04
apeldoorn@123wonen.nl

KvK: 52295133
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 1588.56.902
IBAN / SEPA nummer:
NL41RABO0158856902
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Arnhem

Velperweg 86
6824 HL Arnhem

T 026 - 747 00 10
arnhem@123wonen.nl

KvK: 08090046
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 11.83.49.651
IBAN / SEPA nummer:
NL92RABO0118349651
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Breda

Smederijstraat 2
4814 DB Breda

T 076 - 762 00 86
breda@123wonen.nl

KvK: 52295133
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 1588.56.902
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0158856902
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Bosch

Rompertpassage 37A
5233 AP 's-Hertogenbosch

T 073 - 611 15 82
F 073 - 644 75 71
denbosch@123wonen.nl

KvK: 17203121
BTW: NL147979018B01
Rabobank 4911942
IBAN / SEPA nummer:
NL95INGB0004911942
BIC nr.: INGBNL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Den Haag

Joseph Ledelstraat 1
2518 PL Den Haag

T 070 - 762 09 70
denhaag@123wonen.nl

KvK: 52295133
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 1588.56.902
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0158856902
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Deventer

Leonard Springerlaan 299
7424BA Deventer

T 057 - 072 41 40
F 084 - 228 98 03
deventer@123wonen.nl

KvK: 08163276
BTW: NL88187.29.45.B01
Rabobank 3109.29.962
IBAN / SEPA nummer:
NL11RABO0310929962
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Drenthe

Marktplein 150-C
7811 BA Emmen

T 059 - 182 02 95
F 059 - 182 03 21
drenthe@123wonen.nl

KvK: 56701640
BTW: 8522.72.704.B.01
Rabobank 17.78.62.483
IBAN / SEPA nummer:
NL47RABO0177862483
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123wonen Eindhoven

Torenallee 20
5617 BC Eindhoven

T 040 - 760 11 30
eindhoven@123wonen.nl

KvK: 51877325
BTW: NL8502.10.264.B01
Rabobank 15.88.56.929
IBAN / SEPA nummer:
NL23RABO0158856929
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Groningen

Westersingel 3
9718 CA Groningen

T 050 - 711 44 22
F 050 - 711 44 23
groningen@123wonen.nl

KvK: 01163008
BTW: NL821253827B01
Rabobank 150882629
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0150882629
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Haarlem

Florapark 3G
2012 HK Haarlem

T 085 - 877 22 93
F 084 - 838 46 31
haarlem@123wonen.nl

KvK: 57610754
BTW: NL1911.56.851B01
Rabobank 1587.88.796
IBAN / SEPA nummer:
NL09RABO0158788796
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Het Gooi

Vlietlaan 2
1404 CA Bussum

T 035 - 205 07 85
hetgooi@123wonen.nl

KvK: 32142725
BTW: NL853041271B01
Rabobank 0102256608
IBAN / SEPA nummer:
NL74RABO0102256608
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Limburg

Dominicanenwal 1
6131 HD Sittard

T 046 - 760 00 17
sittard@123wonen.nl

KvK: 52295133
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 1588.56.902
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0158856902
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Nijmegen

Stationsplein 13
6512 AB Nijmegen

T 024 - 204 00 00
nijmegen@123wonen.nl

KvK: 08090046
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 11.83.49.651
IBAN / SEPA nummer:
NL92RABO0118349651
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Rotterdam

Jericholaan 65-B
3061 HB Rotterdam

T 010 - 760 03 91
rotterdam@123wonen.nl

KvK: 60528877
BTW: NL8502.10.264.B01
IBAN / SEPA nummer:
NL23RABO0158856929
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Tilburg

Ringbaan Oost 102
5013 CD Tilburg

T 013 - 762 08 20
tilburg@123wonen.nl

KvK: 52295133
BTW: NL8187.29.454B01
Rabobank 1588.56.902
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0158856902
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Twente

Twentepoort Oost 34 - 13
7609 RG Almelo

T 054 - 665 66 57
F 054 - 665 66 48
almelo@123wonen.nl

KvK: 56977352
BTW: NL8523.86.758.B.01
ABN Amro:42.84.61.255
IBAN / SEPA nummer:
NL67ABNA0428461255
BIC nr.: ABNANL2A

123wonen Medewerkers

123Wonen Utrecht

Museumlaan 2
3581 HK Utrecht

T 030 - 760 09 93​
utrecht@123wonen.nl

KvK: 32142725
BTW: NL853041271B01
Rabobank 0102256608
IBAN / SEPA nummer:
NL74RABO0102256608
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Zutphen

De Gaikhorst 51
7231 NG Warnsveld

T 057 - 576 00 35
zutphen@123wonen.nl

KvK: 51877325
BTW: NL8502.10.264B01
Rabobank 1588.56.929
IBAN / SEPA nummer:
NL23RABO0158856929
BIC nr.: RABONL2U

123wonen Medewerkers

123Wonen Zwolle

Emmawijk 19
8011 CN Zwolle

T 038 - 760 00 96
F 038 - 760 00 97
zwolle@123wonen.nl

KvK: 01163008
BTW: BTW NL8187.29.454
Rabobank 1508.82.629
IBAN / SEPA nummer:
NL73RABO0150882629
BIC nr.: RABONL2U

UW VASTGOEDPARTNER VOOR HUUR, VERHUUR & BEHEER | HUURRECHT | CREDITCHECK | CONTROLE HUURREGISTERS | ASSURANTIE & BELASTINGADVIES | VASTGOEDMANAGEMENT | PROJECTONTWIKKELING | FULLSERVICE WONINGBEHEER | 24/7 BEREIKBAAR | VERHUUR AAN o.a. OVERHEID, DEFENSIE, EXPATS, PARTICULIER