123Wonen Dé verhuurmakelaar van Friesland biedt aan:
Landelijk gelegen luxe appartement met uitzicht tot de vuurtoren van Ameland
Marrumerweg te Ferwert
De stad Leeuwarden is in circa 20 autominuten te bereiken. Openbaar vervoer is aanwezig. Het dorp Ferwert heeft een supermarkt, bakker en slager. Achter het prachtige schoolhuis te Ferwerd ligt dit volledige ingerichte, gemeubileerde en gestoffeerde appartement verscholen. Het appartement is van alle gemakken voorzien en heeft een royaal balkon met prachtig verggezicht over de weilanden en zeedijk.
INDELING
Het appartement is bereikbaar middels eigen trapopgang naast de garage, parkeren kan op het erf bij het schoolhuis.
Balkon met ingang via de openslaande deuren, woonkamer met luxe open keuken voorzien van inbouwappartuur o.a. vaatwasser, deur naar slaapkamer, wasruimte met wasmachinen en droger, badkamer met wastafelmeubel en douchehoek. Het appartement wordt enkel gemeubileerd aangeboden.
BIJZONDERHEDEN
-Per direct beschikbaar voor een periode van maximaal 24 maanden
-Huurprijs €650,- per maand excl. GWE, internet/TV en gemeentelijke heffingen
-Stoffering/meubilering €100,- per maand
-Voorschot GWE €150,- per maand
-Totale huurprijs €900,- excl. internet/TV en gemeentelijke heffingen
-Waarborgsom: 1 maand huur
-Geen courtage voor de huurder. 123Wonen werkt als verhuurmakelaar voor de eigenaar.
Vindt u dit aanbod op een andere website? Kijk op onze eigen website voor het actuele aanbod: http://www.123wonen.nl/makelaar/Friesland
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
123Wonen Friesland
T 058-203 77 77
friesland@123wonen.nl
Volg ons ook op: www.facebook.com/123wonenfriesland
Lees meer
123Wonen Friesland
Tijnjedyk 89
8936 AC Leeuwarden
T 058 203 77 77
E friesland@123wonen.nl
Schrijf je in voor onze woningmail, actueel aanbod!