9.2 / 10 1959 reviews 
 

Pluto, Den Helder

Eengezinswoning aan het water te huur
Pluto Den Helder
€1.495,-
per maand
€ 1.495,-
per maand
Pluto Den Helder
  • TypeEengezinswoning
  • Interieur Gestoffeerd
  • Woonoppervlakte98 m²
  • Perceelgrootte147 m²
  • Kamers5
  • Slaapkamers3

Omschrijving Pluto in Den Helder

Heerlijk wonen aan het water met tuin op het westen!

Deze mooie tussenwoning met eigen oprit en berging gelegen in de geliefde wijk de Boatex, geeft je elke dag het gevoel om op vakantie te zijn! De woning biedt niet alleen een comfortabele leefomgeving, maar ook een eigen aanlegplaats voor een boot direct gelegen aan de achtertuin van de woning met toegang naar open vaarwater. Perfect voor de watersportliefhebber of iedereen die houdt van rust en water. Deze woning is keurig netjes en goed geïsoleerd (energielabel A).

Voorzieningen zoals winkelcentrum, scholen, sportvelden, horeca, NS station zijn op fietsafstand. Een speeltuin en bushalte op loopafstand en niet te vergeten een prima aansluiting op de uitvalswegen. 

Indeling

In de hal de meterkast en het toilet met fonteintje. De lichte woonkamer heeft gestuukte wanden en een laminaat vloer. Trapkast met ideale ruimte voor de stofzuiger etc. Aan de voorzijde de keuken met zicht op de brede straat. Deze is in hoekopstelling en keurig netjes uitgevoerd met alle benodigde apparatuur.

De achtertuin grenst aan het water met een prive steiger. Het is hier genieten van de mooie luchten en de zon en natuurlijk het water wat nooit verveelt. Op de 1e verdieping aan de achterzijde de grote hoofdslaapkamer en aan de voorzijde de 2e slaapkamer. De moderne badkamer is ingericht met een douchecabine, 2e toilet, wastafelmeubel en handdoekenradiator. Vaste trap naar de 2e verdieping. Op de voorzolder de opstelling van het witgoed en de CV ketel en een kastenkamer. Hier treft u nog een 3e slaapkamer met dakraam voorzien van een laminaatvloer en knieschotten. Vlizotrap naar de bergvliering - deze gaat dicht ten behoeve van de privé spullen van de eigenaar.

 

Bijzonderheden

  • Huurprijs: €1.495– per maand
  • Beschikbaar per 1 september 2025 voor maximaal 5 jaar - Diplomatenclausule
  • Exclusief gas, water, elektra en internet
  • Waarborgsom: Ter hoogte van 2 maanden huur
  • Parkeergelegenheid: op eigen grond, verder voldoende in de directe omgeving
Lees meer
Neem contact op

123Wonen Alkmaar
Korte Vondelstraat 3
1813 AC Alkmaar

T  072 - 20 20 700
E  alkmaar@123wonen.nl

Specificaties

  • Max. huurperiode 36 maanden  max tot 31 okt 2030 - diplomatenclausule

Bouw

  • Soort Woningen
  • Type Eengezinswoning
  • Bouwjaar 1985

Algemeen

  • Beschikbaarheid Vanaf 01-09-2025
  • Max. huurperiode 36 max tot 31 okt 2030 - diplomatenclausule
  • Interieur Gestoffeerd

Energie

  • Energielabel A

Indeling

  • Kamers 5
  • Slaapkamers 3
  • Aparte douche Ja

Voorziening

  • Parkeerplaats Ja

Afmetingen

  • Woonoppervlakte 98 m²
  • Perceeloppervlakte 147 m²
Lees meer
  • Wijk en buurt
    Marina
  • Bevolking
    Gem. grootte huishouden
    1.9 personen
  • Detailhandel
    Grote supermarkt
    1.9km
  • Inkomen
    Gem. inkomen
    €35.700 p/j
  • Vervoer
    Station
    2.4km
  • Wonen
    Gem. woningwaarde
    €236.000
    Koopwoningen
    90%

Schrijf je in voor onze woningmail, actueel aanbod!

Vergelijkbaar aanbod Den Helder