619 reviews   |   4.6 / 5.0

Onze vestigingen

123Wonen is dé verhuurmakelaar van Nederland voor de beste bemiddeling. Zorgeloos huren en verhuren doet u bij ons. Wilt u een woning, kamer, appartement of ander onroerend goed verhuren? Of bent u per direct op zoek naar een tijdelijke woning of een huurwoning voor een langere periode? Neem contact op met één van onze vestigingen in Nederland via onderstaande contactgegevens per vestiging. Ook kunt u het contactformulier invullen. Wij streven er altijd naar om binnen 24 uur te reageren!

Alkmaar

Alkmaar

Kennemerstraatweg 464
1851 NG Heiloo

T 072 - 20 20 700
E alkmaar@123wonen.nl

KvK 66299004
NL184659759B01

NL89 KNAB 0257 3328 04
KNABNL2H

Alle gegevens van Alkmaar

Amersfoort

Amersfoort

Databankweg 26
3821 AL Amersfoort

T 033 - 204 80 41
E amersfoort@123wonen.nl

KvK 66292131
NL856483308B01

NL34 INGB 0008 6335 72
INGBNL2A

Alle gegevens van Amersfoort

Amstelveen

Amstelveen

Bouwerij 4C
1185 XX Amstelveen

T 020 - 22 58 601
E amstelveen@123wonen.nl

KvK 68026935
NL195503983B01

NL50INGB0007698495
INGBNL2A

Alle gegevens van Amstelveen

Amsterdam

Amsterdam

Nieuwe Herengracht 61
1011 RP Amsterdam

T 020-2246050
E amsterdam@123wonen.nl

KvK 65237536
NL12770.05.60B01

NL13 RABO 0177 4518 15
RABONL2U

Alle gegevens van Amsterdam

Apeldoorn

Apeldoorn

Prinses Beatrixlaan 262
7312 AA Apeldoorn

T 055 - 747 01 00
E apeldoorn@123wonen.nl

KvK 60598646
NL853977641B01

NL60 RABO 0180 7991 18
RABONL2U

Alle gegevens van Apeldoorn

Arnhem

Arnhem

Velperweg 86
6824 HL Arnhem

T 026 - 747 00 10
E arnhem@123wonen.nl

KvK 64640698
NL855756901B01

NL72 RABO 0307 7691 86
RABONL2U

Alle gegevens van Arnhem

Bergen op Zoom

Bergen op Zoom

Zuidzijde Haven 39a
4611 HC Bergen op Zoom

T 0164 - 76 09 99
E bergenopzoom@123wonen.nl

KvK 67010318
NL151833928B01

NL78INGB0007568399
INGBNL2A

Alle gegevens van Bergen op Zoom

Breda

Breda

Claudius Prinsenlaan 128-138
4818 CP Breda

T 076 - 762 00 86
E breda@123wonen.nl

KvK 18077761
NL189972154B02

NL68 ABNA 0425 3859 49
ABNANL2A

Alle gegevens van Breda

Den Bosch

Den Bosch

Rompertpassage 37A
5233 AP 's-Hertogenbosch

T 073 - 611 15 82
E denbosch@123wonen.nl

KvK 17203121
NL147979018B01

NL95 INGB 0004 9119 42
INGBNL2A

Alle gegevens van Den Bosch

Den Haag

Den Haag

Van Gijnstraat 17
2288 GB Rijswijk

T 070 - 221 08 41
E denhaag@123wonen.nl

KvK 71346376
NL111466076.B.02

NL98 RABO 0120534177

Alle gegevens van Den Haag

Deventer

Deventer

Maagdenburgstraat 38
7421 ZE Deventer

T 0570 - 234 050
E deventer@123wonen.nl

KvK 63682028
NL200378387B01

NL12 RABO 0304 8606 54
RABONL2U

Alle gegevens van Deventer

Dordrecht

Dordrecht

Vissersdijk Beneden 44
3319 GW Dordrecht

T 078 - 76 00 660
E dordrecht@123wonen.nl

KvK 74302833
NL859846301B01

NL11 BUNQ 2034588738
BUNQNL2A

Alle gegevens van Dordrecht

Drenthe

Drenthe

Laan van de Marel 625
7823 BS Emmen

T 0591 - 23 84 00
E drenthe@123wonen.nl

KvK 53001567
NL114902689B01

NL43KNAB0257250891
KNABNL2H

Alle gegevens van Drenthe

Eindhoven

Eindhoven

Flight Forum 40
5657 DB Eindhoven

T 040 - 760 11 30
E eindhoven@123wonen.nl

KvK 58018700
NL141968370B01

NL81 ABNA 0487 1652 09
ABNANL2A

Alle gegevens van Eindhoven

Flevoland

Flevoland

Keizersmantel 507
8607 GL Sneek

T 036-7601161
E flevoland@123wonen.nl

KvK 65946774
NL106898127B01

NL88 RABO 0309 9151 20
RABONL2U

Alle gegevens van Flevoland

Friesland

Friesland

Tijnjedyk 89
8936 AC Leeuwarden

T 058 203 77 77
E friesland@123wonen.nl

KvK 65737806
NL106313198B01

NL70 ABNA 0816 7661 69
ABNANL2A

Alle gegevens van Friesland

Groningen

Groningen

Westersingel 3
9718 CA Groningen

T 050 - 711 44 22
E groningen@123wonen.nl

KvK 01163008
NL821253827B01

NL73 RABO 0150 8826 29
RABONL2U

Alle gegevens van Groningen

Haarlem

Haarlem

A. Hofmanweg 5a
2031 BH Haarlem

T 023 - 760 14 80
E haarlem@123wonen.nl

KvK 54636655
NL1864.15.497.B01

NL71 ABNA 0444 7017 96
ABNANL2A

Alle gegevens van Haarlem

Het Gooi

Het Gooi

Olympia 2
1213 NT Hilversum

T 035 - 760 37 93
E hetgooi@123wonen.nl

KvK 6710 84 15
1764 35 68 2 B01

NL95ABNA0 5020 463 09
ABNANL2A

Alle gegevens van Het Gooi

Hoofdkantoor

Hoofdkantoor

Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo

T 088 - 700 99 00
E contact@123wonen.nl

KvK 63421461
NL855228647B01

Alle gegevens van Hoofdkantoor

Leiden

Leiden

Schipholweg 103
2316 XC Leiden

T 071 - 207 17 00
E leiden@123wonen.nl

KvK 66912245
NL184159209B1

NL43 RABO 0312 6142 76
RABONL2U

Alle gegevens van Leiden

Limburg

Limburg

Engelenkampstraat 57
6131 JE Sittard

T 046 - 202 13 46
E limburg@123wonen.nl

KvK 70881235
8584.96.215.B.01

NL27 INGB 0008 1964 22
INGBNL2A

Alle gegevens van Limburg

Nijmegen

Nijmegen

Groesbeekseweg 27
6524 CL Nijmegen

T 024 - 204 00 00
E nijmegen@123wonen.nl

KvK 64640418
NL855756779B01

NL64 RABO 0307 7704 94
RABONL2U

Alle gegevens van Nijmegen

Rotterdam

Rotterdam

Sionstraat 13a
3061 EP Rotterdam

T 010 - 760 03 91
E rotterdam@123wonen.nl

KvK 60528877
NL850210264B01

NL06 KNAB 0727 0893 90
KNABNL2H

Alle gegevens van Rotterdam

Tilburg

Tilburg

Saal van Zwanenbergweg 5
5026 RM Tilburg

T 013 - 762 10 50
E tilburg@123wonen.nl

KvK 52295133
NL818729454B01

NL74 INGB 0007 7035 92
RABONL2U

Alle gegevens van Tilburg

Twente

Twente

Twentepoort Oost 34
7609 RG Almelo

T 0546 - 656 657
E twente@123wonen.nl

KvK 56977352
NL852386758B01

NL67 ABNA 0428 4612 55
ABNANL2A

Alle gegevens van Twente

Utrecht

Utrecht

Ramstraat 31
3581 HD Utrecht

T 030 - 760 33 94
E utrecht@123wonen.nl

KvK 64933903
NL109980128B01

NL05 KNAB 0254 9712 02
KNABNL2H

Alle gegevens van Utrecht

Zwolle

Zwolle

Grote Kerkplein 14
8011 PK Zwolle

T 038 - 760 00 96
E zwolle@123wonen.nl

KvK 73889954
NL859700227B01

NL12 RABO 0304 8606 54
RABONL2U

Alle gegevens van Zwolle