9.2 / 10 2072 reviews 
 

Blauwe Distellaan, Egmond aan Zee

Gemeubileerde eengezinswoning te huur
Blauwe Distellaan Egmond aan Zee
€2.250,-
per maand
€ 2.250,-
per maand
Blauwe Distellaan Egmond aan Zee
  • TypeTussenwoning
  • Interieur Gemeubileerd
  • Woonoppervlakte135 m²
  • Perceelgrootte300 m²
  • Kamers4
  • Slaapkamers3
  • Aangeboden sinds26-06-2026
  • Max. huurperiode 12 maanden 
  • Beschikbaarheid Vanaf 01-08-2026
Vraag informatie aan

Omschrijving Blauwe Distellaan in Egmond aan Zee

 Gemeubileerde woning vlak bij het strand, beschikbaar voor één jaar
Op zoek naar een tijdelijke huurwoning aan de kust? Aan de Blauwe Distellaan 14 in Egmond aan Zee bieden wij deze gemeubileerde woning aan, beschikbaar vanaf 1 augustus voor een periode van één jaar. Een ideale oplossing voor huurders die tijdelijk comfortabel willen wonen op een prachtige locatie, op korte afstand van strand, zee en duinen.

De woning wordt gemeubileerd verhuurd, waardoor u snel en zonder grote verhuizing kunt intrekken. Dit maakt de woning zeer geschikt voor bijvoorbeeld tijdelijke huisvesting, overbrugging bij verkoop of aankoop van een woning, verblijf tijdens een verbouwing, expats of huurders die voor een bepaalde periode willen genieten van wonen aan de kust.

Indeling
De woning beschikt over een prettige leefruimte met voldoende plaats voor een zit- en eetgedeelte. Door de aanwezige meubels is de woning direct praktisch in gebruik.

De keuken is functioneel ingericht en voorzien van de benodigde voorzieningen voor dagelijks gebruik. Verder beschikt de woning over slaapkamers, een badkamer en praktische bergruimte.

Doordat de woning volledig gemeubileerd wordt aangeboden, kunt u hier direct comfortabel wonen.

Ligging
De ligging is zonder twijfel een groot pluspunt. De Blauwe Distellaan bevindt zich in Egmond aan Zee, op korte afstand van het strand, de boulevard, de duinen en het gezellige dorpscentrum.

In de directe omgeving vindt u diverse winkels, restaurants, terrassen en voorzieningen voor dagelijks gebruik. Ook natuurliefhebbers zitten hier uitstekend: binnen enkele minuten bent u bij strand, zee of in het duingebied.

Egmond aan Zee is geliefd vanwege de combinatie van kust, natuur, gezelligheid en goede bereikbaarheid richting onder andere Alkmaar, Heiloo en de omliggende dorpen.

Kenmerken
- Gemeubileerde woning
- Beschikbaar vanaf 1 augustus
- Beschikbaar voor één jaar
- Tijdelijke verhuur
- Gelegen in Egmond aan Zee
- Op korte afstand van strand, zee en duinen
- Nabij centrum, winkels, horeca en voorzieningen
- Direct praktisch te betrekken
- Ideaal als tijdelijke woonruimte, overbrugging of verblijf aan de kust

Bent u op zoek naar een gemeubileerde tijdelijke huurwoning vlak bij het strand? Dan is Blauwe Distellaan 14 in Egmond aan Zee zeker een bezichtiging waard.

Neem contact met ons op voor meer informatie of het plannen van een bezichtiging.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Lees meer
Neem contact op

123Wonen Alkmaar
Korte Vondelstraat 3
1813 AC Alkmaar

T  072 - 20 20 700
E  alkmaar@123wonen.nl

Specificaties

  • Max. huurperiode 12 maanden 

Bouw

  • Soort Woningen
  • Type Tussenwoning
  • Bouwjaar 1964

Algemeen

  • Beschikbaarheid Vanaf 01-08-2026
  • Max. huurperiode 12
  • Interieur Gemeubileerd

Energie

  • Energielabel D

Indeling

  • Kamers 4
  • Slaapkamers 3

Afmetingen

  • Woonoppervlakte 135 m²
  • Perceeloppervlakte 300 m²
Lees meer

Schrijf je in voor onze woningmail, actueel aanbod!

Vergelijkbaar aanbod Egmond aan Zee

Meer informatie aanvragen